Nawigacja
HARCERSKI OŚRODEK MORSKI
Regulamin HOM Szczecin
Historia HOM Szczecin
Jednostki pływające HOM
Kalendarz imprez
KWŻ
Galeria zdjęć
Cennik
Linki i cumki
KOŁO PRZYJACIÓŁ HOM
Członkowie koła
Regulamin koła
SZKOLENIA I KURSY
Sternik motorowodny
Sternik motorowodny morski
Żeglarz jachtowy
OBOZY I PÓŁKOLONIE
Obozy żeglarskie
Półkolonie na HOM
Karta kwalifikacyjna
Zdjęcia w serwisie
Uczestnicy balu
Uczestnicy balu
Bal Mikołajkowy 14.12.2013
Prognoza ICM
ICM
Polub nas na Facebook
Filmoteka HOM

Pożeglowało z nami
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kajaki dla każdego
Wiking Szczecin zaprasza

MARATON KAJAKOWY MEANDRY INY I MARATON KAJAKOWY „MEANDRY INY” – 27.08.2016.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy zaawansowanych jak i początkujących kajakarzy, W 2016 roku proponujemy dwie kategorie; ULTRA na trasie Stargard-Sowno-Goleniów o długości około 40 km oraz LIGHT na trasie Sowno-Bącznik-Goleniów o długości około 18 km, ktory idealnie nadaje się nawet dla początkujących kajakarzy z małymi dziećmi. Więcej informacji na naszej stronie - http://www.kajakowaina.pl/?page_id=162.

BIWAK 55 WDH
Z życia HOM Szczecin

Z uwagi na pogorszenie się warunków atmosferycznych zaplanowany biwak zuchów 55 WDH na 6-7 sierpnia zostaje odwołany. Nowy termin biwaku zostanie podany wkrótce. W tej sprawie należy kontaktować się z drużynowym kpt. Władysławem Kijowskim tel. 509 025 009.

STERNIK MOTOROWODNY
Z życia HOM Szczecin

Zapraszamy na sierpniową edycję szkolenia na patent STERNIKA MOTOROWODNEGO. Zajęcia odbywać się będą w dniach 20-21.08.2016 od godz. 10.00.

Więcej informacji o szkoleniu - STERNIK

URLOP
Z życia HOM Szczecin

Przystań Jachtowa "HOM Szczecin" informuje, iż biuro przystani w dniach 15 - 23 czerwca 2016 będzie nieczynne z powodu urlopu p. Sylwii.

Za utrudnienia przepraszamy :)

STERNIK MOTOROWODNY
Z życia HOM Szczecin

Zapraszamy na koleją edycję szkolenia na patent STERNIKA MOTOROWODNEGO. Zajęcia odbywać się będą w dniach 18 - 19 czerwca od godz. 10.00. Więcej szczegółów - INFO

PIKNIK POD ŻAGLAMI
Z życia HOM Szczecin

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich milusińskich wraz z rodzinami z Dąbia i okolic na coroczny "Piknik pod Żaglami". Impreza odbędzie się na terenie naszego ośrodka 5 czerwca 2016 roku w godzinach 12.00 - 16.00.  Tematem przewodnim będzie kosmos. Podczas pikniku będzie można m.in: porzucać planetami do czarnych dziur, postrzelać do statków kosmicznych i wziąć udział w wojnie kosmicznej, zagrać w kosmiczną piłkę oraz zdobywać kosmiczne skarby. To wszystko i wiele innych ciekawych propozycji czeka na Was już w pierwszą niedzielę czerwca :)

GWARANTUJEMY SUPER ZABAWĘ :)

WAKACJE, WAKACJE ...
Z życia HOM Szczecin

Choć jeszcze trwa rok szkolny a za oknem mamy już letnie temperatury to czas pomyśleć o wakacjach. W morzu różnych wakacyjnych ofert my również przygotowaliśmy ciekawe propozycje dla dużych i małych :)

Dla stawiających pierwsze kroki w samodzielnym wypoczynku proponujemy półkolonie pn."ROBINSONIADA". Szczegółowe informacje  -  PÓŁKOLONIA, zaś dla chętnych, którzy chcą poczuć wiatr we włosach i przeżyć morską przygodę proponujemy rejsy turystyczne lub w formie obozów wędrownych.  Informacja - REJSY

WAŻNE INFORMACJE
Z życia HOM Szczecin

Za nami już połowa kwietnia więc sezon zbliża się wielkimi krokami. Basen portowy pomału zapelnia się jachtami. Choć pogoda nas nie rozpieszcza to prace remontowe przy jednostkach trwają pełną parą. Zmianie ulega także teren wokół basenu i nie tylko. Mała keja, która dotychczas nie zachwycała urokiem przechodzi pełną metamorfozę. Na placu apelowym również widać postępy. Mamy nadzieję, że wszystkie prace zakończą się jeszcze przez uroczystym otwarciem sezonu.

W miesiącu maju mamy dwie imprezy:

14 maja (sobota) odbędą się kolejne wewnętrzne regaty homowskie " Regaty o Puchar Wodnika Szuwarka". Wyścig zostanie rozegrany w dwóch kategoriach : jednostki do 8,5 m oraz powyżej 8,5 m. Szczegóły wkrótce.

8 maja (niedziela) o godz. 12.00 nastąpi uroczyste podniesienie bandery otwierające 59 Sezon Żeglarski w HOM. Serdecznie zaparszamy wszystkich miłośników naszego ośrodka.

WIELKANOC 2016
Z życia HOM Szczecin

Zdrowych, radosnych i szczęśliwych

Świąt Wielkiej Nocy, 

samych wspaniałych chwil przy rodzinnym stole,

ciepłych i serdecznych rozmów

życzy załoga Przystani Jachtowej "HOM - SZCZECIN"